Drunen - Het college van de gemeente Heusden en het bestuur van Stichting De Voorste Venne hebben donderdagavond 29 september gesproken over de zoektocht naar een toekomst voor De Voorste Venne. Een zoektocht waar zowel de gemeente als het stichtingsbestuur aan willen bijdragen. Het gesprek van donderdagavond is benut om de pijnpunten te bespreken, die de stichting in haar brief van vorige week benoemde. Beide partijen hebben momenten benoemd, waarover onduidelijkheid en frictie is ontstaan. Deze momenten zijn in een intensief, maar goed gesprek besproken. Over en weer is er de intentie om gezamenlijk te spreken over de toekomst.
"We hebben ten aanzien van die toekomst vanuit de Voorste Venne onze uitgangspunten en voorwaarden uitgewisseld om te komen tot een vruchtbare voortzetting van onze samenwerking", zegt voorzitter Francis Pelders namens Stichting De Voorste Venne. Voor het bestuur van de stichting zijn haar geformuleerde missie en visie leidend voor het proces. Wethouder Wim van Engeland onderkent dit en vult aan: "We zijn uiteen gegaan met het  itspreken van de intentie er samen voor te gaan en vooral te kijken naar mogelijkheden, die recht doen aan de wens van de Heusdense inwoners en de
kaders van de gemeenteraad".
De wens is een Voorste Venne waar kunst en cultuur en ontmoeting een prominente plaats krijgen. Voor 1 december evalueren Stichting De Voorste Venne en de gemeente Heusden de samenwerking en de voortzetting daarvan.
    
      
  Maandag 22 september  
  Bij de meldkamer kwam rond 21.40 uur de melding binnen van een steekincident. Ter plekke troffen de agenten ee...  
    
      
  Maandag 8 september  
  De politie ontving rond 23.45 uur een melding van een vechtpartij in de desbetreffende straat. Tijdens deze ru...  
    
      
  Zaterdag 6 september  
  Steekincident
Gisteravond 5 september is er rond 21.00 uur een melding binnengekomen van een steekincident op ...  
    
      
  Dinsdag 2 september  
  Rond 02.45 uur werd de buurtbewoner wakker door een hard geluid. Ze keek uit het slaapkamerraam en zag vier ma...  
    
      
  Vrijdag 15 augustus  
  De agenten vielen de woning binnen door de deur uit de sponning te trappen. Dit gebeurde omdat er een serieuze...  
    
      
  Dinsdag 22 juli  
  De helikopter vloog die ochtend over een bedrijventerrein in Waalwijk. De piloot merkte dat het signaal op zij...  
    
      
  Vrijdag 18 juli  
  Donderdagavond 17 juli rond half elf alarmeerden buurtbewoners de politie over een mogelijk geweldsincident in...  
    
      
  Vrijdag 11 juli  
  Er was bij de politie informatie binnengekomen dat bij een bedrijf aan de Industrieweg mogelijk drugs geproduc...  
    
      
  Maandag 28 april  
  De agenten werden rond 09.00 uur naar de woning gestuurd vanwege een conflictmelding. In de woning vonden zij ...